Invest EmarketO NAS

Profil działalności

Dom Twoich marzeń!

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku w Polsce od 1992 r. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, starając się jak najlepiej dostosowywać do Państwa potrzeb.

Zapewniamy kompleksowe usługi budowlane. Podążamy za trendami i ciągle wzbogacamy naszą ofertę. Spełniamy wyobrażenia naszych klientów i ich rodzin o domu na miarę ich potrzeb, oczekiwań i marzeń. Dbamy przede wszystkim o jakość i solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby użyte przez nas materiały były funkcjonalne, wygodne i niedrogie w utrzymaniu. Możemy Państwa zapewnić o tym, że jesteśmy firmą godną polecenia i solidną, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta.

25

Lat działalności

160000

Zadowolonych klientów

NASZE SUKCESY

  • Zadowolonych klientów94%
  • Klientów skorzystało z naszych usług ponownie54%

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę pod nazwą Program INVEST-PROFIT. Skierowana jest ona dla tych z Was którzy zakupili dowolny projekt w portalu www.invest-projekty.pl i którzy w trakcie realizacji marzeń związanych z wybudowaniem własnego domu zamierzają skorzystać z oferty naszej internetowej hurtowni materiałów budowlanych www.invest-eMarket.pl. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań materiałowych dla poszczególnych etapów budowy poczynając od stanu surowego poprzez dachy, izolacje i w końcu materiały wykończeniowe. Kupując za pośrednictwem portalu www.invest-eMarket.pl oprócz gwarancji atrakcyjnej ceny hurtowej oferujemy Państwu pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie przyjęcia optymalnych rozwiązań technicznych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej możecie być Państwo pewni iż fachowe porady udzielone przez naszych doradców będą niezwykle przydatne w trakcie budowy wymarzonego domu. Program INVEST-PROFIT obejmuje wszystkich Klientów z terenu całego kraju, którzy sa osobami fizycznymi nieprowadzącymi działalności gospodarczej i którzy zarejestrują się a następnie dokonają zakupów materiałów budowlanych za pośrednictwem portalu www.invest-eMarket.pl.

WSPÓŁPRACA

Oferta współpracy

Naszą ofertę kierujemy do producentów materiałów budowlanych i generalnych dystrybutorów na terenie całego kraju. Zawarcie umów handlowych i umieszczenie produktów w naszym portalu internetowym niewatpliwie przyczyni sie do lepszego rozpowszechnienia marki Państwa wyrobów i większej rozpoznawalności przez potencjalnych Klientów. Wyeksponowanie zalet, opisów i charakterystyk technicznych poszczególnych produktów jak i całych systemów produkowanych przez Państwa pozwoli na ich wypromowanie wśród Inwestorów i wykonawców robót. Jeżeli wdrażacie Państwo nowe produkty, nowoczesne technologie w różnych branżach w budownictwie prosimy o kontakt. Chęnie podejmiemy wspólpracę w tym zakresie.