Akcesoria do scrapbookingu, czyli co na początek?

Choć scrapbooking jest dopiero początkująca w naszym kraju formą aktywności artystycznej, to staramy się tak dobrać asortyment naszego sklepu, by zadowolić każdego Klienta. Mamy świadomość, że każdy scraper zaczynał od podstawowych artykułów i realizacji. Dlatego w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć produktów, które sprawdzą się na samym początku tej drogi.

Co możemy zaoferować naszym początkującym scraperom?

1. Papier – każdy początkujący scraper wie, że jeśli chcemy uprawiać scrapbooking papier jest tu najważniejszy. Musi on posiadać stosowną gramaturę i śliskość, a takich produktów w naszym sklepie nie brakuje.

2. Narzędzia do obróbki mechanicznej – bez nich, obróbka papieru nie byłaby możliwa. Dlatego, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom nie tylko profesjonale skalpele, ale też równie zaawansowane gilotyny.

3. Narzędzia do wymiarowania – tutaj podstawą są oczywiście linijki. Niemniej można w naszej ofercie znaleźć szereg bardziej złożonych narzędzi, w tym np. cyrkle itp.

4. Doradztwo – traktujemy ten atut jako element naszej oferty. Doradzamy naszym Klientom, jaki papier scrapbooking wybrać, jakich narzędzi używać na samym początku i jakich zasad najlepiej się trzymać. Wszystkie te porady opieramy na produktach wchodzących w skład naszego asortymentu!

Tym samym, chcemy nie tylko sprzedać dostępne w naszym sklepie artykuły, ale też sprawić, by nasi Klienci przekonali się do scrapbookingu, jako do formy artystycznego wyrażania swojego wnętrza. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://www.swiatartysty.pl/pl/c/SCRAPBOOKING/230

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *